Всесвітній день фізичної терапії

У 1996 році 8 вересня було визначено Всесвітнім днем фізичної терапії. Це дата, коли у 1951 році була заснована Світова Фізіотерапія.

Цей день відзначає єдність та солідарність світової спільноти фізіотерапевтів/фізичних терапевтів. Це можливість визнати роботу фізичних терапевтів для своїх пацієнтів та суспільства. У всесвітній день фізичної терапії, Світова Фізіотерапія націлена на підтримку організації-членів у їх зусиллях на просування професії та вдосконалення професійного рівня.

Світова Фізіотерапія заохочує організації-члени та фізичних терапевтів в усьому світі використовувати інструментарій їх для передачі цих повідомлень громадськості та політикам.

Випущені матеріали просувають ідею глобальної спільноти фізичної терапії. Цей день широко розголошується в соціальних мережах, використовуючи хештег #WorldPTDay

Кампанія 2022

Кампанія до дня фізичної терапії 2022 зосереджена навколо ролі фізичних терапевтів при остеоартриті. Ці матеріали були перекладені УАФТ та опубліковані на офіційному сайті Світової Фізіотерапії.

Кампанія 2021

Інструментарій до Всесвітнього дня фізичної терапії 2021 року містить інформаційні плакати, спрямовані на широку громадськість, які пропагують роль фізичних терапевтів і реабілітації у лікуванні та менеджмент людей, які постраждали від довготривалого COVID.

Ці матеріали були перекладені та виготовлені УАФТ. Вони також є опубліковані на офіційному сайті Світової Фізіотерапії.