Відеоматеріали

Вебінар на тему: роль ерготерапевта в обстеженні зору та втручанні для пацієнтів з травмою головного мозку

Цей веб-семінар буде розглядати проблеми зору та його порушення, спричиненими ушкодженням мозку, такими як інсульт, травма головного мозку або набуті ураження мозку. Ми обговоримо роль ерготерапевта у пацієнтів, які мають порушення зору та розглянемо різні види втручання залежно від цих порушень. Крім того, важливо зазначити, що усі інші члени команди – працівники медичних та інших установ, також можуть допомогти провести втручання, згідно з планом ерготерапевта, і це забезпечує справді командний підхід.
У розділі сайту “Тільки для членів – Друковані видання розміщений додатковий матеріал для цього веб-семінару, який є доступний тільки зареєстрованим членам Асоціації на нашому сайті.

Додатковий матеріал до цього вебінару:

Відео на тему: як перевестисть на посаду “фізичний терапевт” або “ерготерапевт” в державному закладі охорони здоров’я.

У відео представлено, як керівнику структурного підрозділу підготувати проект наказу про введення нових посад або про перепрофілювання існуючих посад на потрібні.

Вебінар на тему: депресія у людей літнього віку

Це відео має на меті надати інформацію про депресію у людей літнього віку, особливості її прояву, поширеність, причини виникнення, способи лікування та проведення фізичної терапії.

Вебінар на тему: деменція

Запропоноване відео, це розроблений курс по догляду за людьми, які мають прояви деменції. Курс був розроблений групою голландських спеціалістів (лікар, медсестра, фізичний терапевт та ерготерапевт), що працюють у Amaris Care Group (Амаріс Кеа Груп), Нідерланди. Ця група голландських медиків і парамедиків, яка приїжджає до Львова з 2011 року співпрацює нашими українськими колегами для покращити догляду за людьми літнього віку

Вебінар на тему: марення/ delirium

Вебінар присвячений темі Марення/Delirium. Марення– це нейропсихіатричний синдром сильного спантеличення, що часто зустрічається серед людей із соматичними захворюваннями. Підготувала його Нінке Клаассен, фізичний терапевт з Нідерландів, що працює у центрах сестринського  догляду за людьми літнього віку Теодотіан та Гузіхт. Нінке разом із колегами відвідує Львів із 2001 року і допомагає українським фізичним терапевтам покращувати якість надання послуг для людей літнього віку в Україні.

Вебінар на тему: парадигма

Цей вебінар про те, як ваше сприймання та ваше світосприйняття впливають на те, що ви думаєте про вашу роботу та клієнтів, з якими Ви працюєте, і навпаки.

Вебінар на тему: Практична діяльність заснована на доказах: частина 2.0 “Критична оцінка доказів”

Друга частина вебінару, що має на меті ознайомити фізичних терапевтів з провадженням практичної діяльності заснованої на доказах.

Вебінар на тему: Практична діяльність заснована на доказах: частина 1.2 “Загальний огляд”

Продовження частини 1 вебінару, що має на меті ознайомити фізичних терапевтів з провадженням практичної діяльності заснованої на доказах.

Вебінар на тему: Практична діяльність заснована на доказах: частина 1.1 “Загальний огляд”

Перша частина вебінару, який має на меті ознайомити фізичних терапевтів з провадженням практичної діяльності заснованої на доказах.

Вебінар на тему: менеджмент нейрогенного сечового міхура та кішківника в осіб із ураженням спинного мозку

Цей вебінар розроблений у співпраці із фахівцями Національного реабілітаційного центру «Ранчо Лос Амігос», Сполучені Штати Америки. Даний вебінар включає в себе три частини: першою частиною є Менеджмент нейрогенного сечового міхура після ураження спинного мозку, другою є Менеджмент нейрогенного кишківника після ураження спинного мозку, і  третьою частиною вебінару є Автономна дисрефлексія. Кожна тема відіграє ключову роль для покращення якості реабілітаційних послуг для осіб із ураженням спинного мозку.

Вебінар на тему: 8 кроків моделі ВООЗ щодо процесу надання послуг із забезпечення крісел-колісних

Українська Асоціація фізичної терапії у рамках проекту TEAM Україна, який фінансує Агентство США з міжнародного розвитку представляє вебінар: 8 кроків моделі Всесвітньої Організації охорони здоров’я щодо процесу надання послуг із забезпечення крісел-колісних. Цей вебінар розроблений у співпраці із Румунською громадською організацією Мотівайшен Румунія (Motivation Romania).

Вебінар на тему: пост травматичний стресовий розлад, депресія, тривога, підтримка і перенаправлення клієнтів

Даний вебінар розроблений для спеціалістів суміжних професій: фізичних терапевтів, ерготерапевтів, кейс‐менеджерів, соціальних працівників, які працюють з ветеранами і  внутрішньо переміщеними особами. Презентація має на меті познайомити глядача з поняттям психологічної травми та її можливими наслідками, розповісти про загальні правила перенаправлення клієнтів до сервісів психологічної допомоги. Інформація, представлена у презентації, має оглядовий, а не клінічний характер.  Автор вебінару – Оксана Савицька, спеціаліст з перенаправлень проекту СЕТА, Центр психічного здоров’я та психосоціального супроводу Національного університету “Києво-Могилянська академія”.

Відео колаж: історія розвитку Української Асоціації фізичної терапії 2007-2017 рр.

До ювілейних Загальних зборів Української Асоціації фізичної терапії та з нагоди 10-ї річниці заснування Асоціації, представляємо відео колаж історія розвитку Асоціації 2007-2017 рр.

Вебінар на тему: регуляція професії — фізичний терапевт

Презентація Джил Лонг, Президента Ірландського Товариства Дипломованих Фізіотерапевтів, або ISCP, що є професійною асоціацією фізіотерапевтів у Ірландії, а також члена від Ірландії у  Світовій Конфедерації Фізичної Терапії (WCPT) по регуляції професії фізичного терапевта у Ірландії.

Семінар на тему: фізична терапія людей літнього віку

Семінар “Фізична терапія людей літнього віку” складається з трьох частин загальною тривалістю 3 год. Проводився семінар в НРЦ “Джерело” м. Львів, 27 квітня 2011 року. Викладач Др. Емма Стоукс відділення фізіотерапії Трініті Коледж, м.Дублін, Ірландія.

Навчальне відео: безпечна мобілізація для всіх

Навчальне відео по способах переміщення пацієнтів, які перенесли інсульт. Фільм створено Львівською обласною Асоціацією фахівців фізичної реабілітації за підтримки Канадсько-Українського гендерного фонду у 2004 році.

Навчальне відео: рукотворне зцілення: професія фахівця фізичної реабілітації

Пропонуємо до вашої уваги фільм “Діяльність фізичних терапевтів у США”. Метою демонстрації фільму є показати сферу діяльності фахівців, які займаються фізичною реабілітацією. Існує відповідність між національним тлумаченням терміну “фізична реабілітація” та американським тлумаченням терміну “фізична терапія”. Ключовими аспектами є, по-перше, спрямування професійної діяльності на функціональне відновлення (реабілітацію) хворих та неповносправних, і, по-друге, застосування однакових засобів і методів втручання, серед яких основними є фізичні вправи.
Фізичною реабілітацією у США займаються фахівці різних спеціальностей, серед яких головну роль відіграють фізичні терапевти.
Фільм створено Львівською обласною Асоціацією фахівців фізичної реабілітації за підтримки Канадсько-Українського гендерного фонду у 2004 році.