Як продовжити членство в Асоціації?

1. Розмір та форма сплати внесків. Членський/вступний внесок сплачуюється через систему LiqPay, що є доступною у Мій профіль. Під час дії воєнного стану, Правлінням Асоціації затверджено такий розмір вступного та членського внеску на 2023 рік.

вступний внесок (сплачується разово при вступі) – без сплати
категорія А – без сплати
категорія В скасовано
категорія C – без сплати
категорія Dскасовано
категорія E – без сплати
категорія F – без сплати

2. У період листопада поточного року зайдіть на сайт під своїм логіном та паролем (якщо ви забули пароль входу, скористайтесь формою відновлення паролю).

2. У “Мій профіль” необхідно натиснути на кнопку “Продовжити членство у Асоціації” і слідувати процедурі сплати внеску, яка буде активною у період листопада поточного року.

3. Після того, як Вами було сплачено внесок, протягом 1-2 днів очікуйте від адміністратора сайту повідомлення на електронну пошту про підтвердження членства.

4. У випадку несплати членського внеску, членство в Асоціації тимчасово призупиняється. Тимчасово призупинене членство означає, що Ваші дані та реєєстраційний номер у Реєєстрі Асоціації зберігаються але без можливості приймати участь у діяльності Асоціації.

5. Відновлення тимчасово призупиненого членства здійснюється під час квартального оновлення Реєстру Асоціації. Для відновлення членства необхідно у Мій профіль натиснути на кнопку “Продовжити членство у Асоціації” і слідувати процедурі сплати внеску.

При відновленні членства необхідно сплатити річний членський внесок з додатковою доплатою. Правлінням Асоціації при відновленні членства на період 202… року встановлено такий розмір членського внеску з додатковою оплатою у період:
– з 01.03.202… р. по 31.03.202… р. – … грн.
– з 01.06.202… р. по 30.06.202… р.… грн.
– з 01.09.202… р. по 30.09.202… р.… грн.
– з 01.12.202… р. по 20.12.202…р.… грн. + річний членський внесок за період членства 202… р.

6. При несплаті членського внеску протягом періоду тимчасового припинення членства, членство в Асоціації припиняється. Припинення членства означає, що усі дані з Реєстру Асоціації видаляються, реєстраційній номер закривається і у подальшому не використовується. Відновлення членства в Асоціації після його припинення, можливе на загальних підставах подавши заяву та копії усіх документів повторно.

7. Члени категорій F членський внесок не сплачують і відновлюють членство після отримання від них підтвердження членства.

Усі питання, які викликають у Вас потребу у додатковому 
роз’ясненні щодо сплати внесків, просимо надсилати
на нашу електронну адресу 
rehabl@ukr.net

Дякуємо за співпрацю!